در این هفته نرم افزار طراحی آموزشی ابتدایی که در سال 1393 در کشور مقام نخست را از طرف دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش کسب کرده بود و بیش از پنج سال تهیه و اجرای پایلوت آن طول کشیده بود انتخاب و مورد بررسی قرار گرفت

بعد از بیست ساعت کار مطالعاتی بر روی سیصد عنوان طرح درس پیشنهادی و کنترل بیست و پنج روش تدریس یاددهی و یادگیری و اعمال تغییرات و به روز رسانی نرم افزار طراحی آموزشی برای تکثیر به کارشناسی گروه های آموزشی استان تحویل و طی بخشنامه ای برای تهیه آمار متقاضیان به تمامی مناطق و نواحی ارسال گردید

نرم افزار فوق با بیش از دو هزار صفحه پاورپوینت ، سیصد صفحه خلاصه نویسی کلیات رسانه ها و تکنولوژی آموزشی ، روش ها و فنون تدریس معلم محور، مشارکتی و یاددهی و یادگیری را مورد برسی قرار می دهد.

منبعی غنی و مطمئن و کاربردی برای معلمان، دانشجو معلمان و محقیقن آموزشی می باشد و با توجه به تغییرات کتب جدیدالتألیف تهیه شده است.

در قسمت طراحی آموزشی این نرم افزار، نظریات بلوم در حیطه نویسی و تغییرات ساختار گرایی و نظریات گانیه مورد بررسی عملی قرار گرفته برای تمامی نظریات در دروس مختلف و پایه های متفاوت طرح درس نمونه ارائه شده است. طرح درسها قابل کپی و اجرا در تب لت و گوشی همراه و قابل استفاده در کلاس و جشنواره های تدریس می باشد.

در این نرم افزار بیش از یکصد کتاب تخصصی در بانک اطلاعاتی آن در گروه های زیر مورد استفاده همکاران و مدارس بصورت pdf قرار گرفته است:

روانشناسی

موفقیت

آموزش در ایران و جهان

جغرافیا

دانستنی ها

کتاب بزرگسالان و رمان ها و دیوان اشعار

هنر، ورزش ،ضرب المثل ها و کتاب های خردسالان و کودکان