با توجه به نزدیکی فصل داغ امتحانات دراینجا روش هایی از تقلب در امتحانات را به نظرتان می‌رسانم امید است با به کار گیری انها در راه کسب علم موفق باشید!!!!

تاریخچه‌ی تقلب از جایی شروع میشود که (نام متقلب اول محرمانه است) برای نخستین بار تن را تکان داد و به مکتب رفت. از بد ماجرا همان روز امتحان ماهیانه‌ی کودکان فلک بخت مکتب بود. لیک ایشان از روی تنبلی، چشمان چپش را بر روی ورقه‌ی همزاد انداخت تا نکته ای بس ارزشمند از ورقه‌ی فوق الذکر، دشت کند.

این بود که اولین تقلب تاریخ بشری زده شد. البته این تقلب با روش‌های فوق العاده ابتدایی (البته در مقابل ترفند‌های کنونی) صورت گرفت. بدین ترتیب که وی با کلی زور زدن تن را تکان داد و خود را به بالای ورقه‌ی همزاد رسانید و خیلی راحت مطالب را دو در فرمود.

زان پس تقلب دوران طلایی خود را آغاز کرد. بدین ترتیب که گسترش یافت و مصادیقی متفاوت پیدا کرد.

روش های نوشتاری:

1- نوشتن روی کف دست و...

2- نوشتن روی میز، پشت نیمکت، زیر نیمکت، پشت مانتوی دختر جلویی،پس کله پسر جلویی و...

3- نوشتن روی دستمال کاغذی، آستین ، پاکت نامه و...

4- نوشتن و لوله کردن تقلب و جاسازی آن و ...

روش های با کلاسی:

1- استفاده از ماشین حسابهای مهندسی

2- استفاده از آیینه، موچین، لوازم آرایش، فیلم، عکس

روش های نوین:

1- گول زدن یک فقره بچه درس خون
۲- خم کردن سر به روی ورقه‌ی طرف به صورت تابلو.

توجه:اگه در این امر تبحر ندارین از انجام آن صرفه نظر کنید,چون چیزی جز ضایع شدن واخراج ازسرجلسه امتحان چیزی عاید شما نمی شود!!

تصاویری ازانواع روشهای تقلب:

 


بقیه روش ها علمی در ادامه مطلبروش های علمی و نوین تقلب امتحانی


١. روش آدامس : کاغذی رو به اندازه ١۵در ۴ سانتی متر برش بدین مطلب رو ریز با مداد بنویسین (عنوان هر مطلب با رنگ متفاوت باشه ) . بعد یه سانت یه سانت تاش کنین ولی نباید مثل بادبزن بشه باید دقیقا هم اندازه آدامس اوربیت بشه .

عملکرد : این کاغذ لوله شده رو وقتی دبیر نشسته و رو برگه دید نداره یا وقتی جامدادیتون به حالت عمود روی میزه بذارین روی میز و به آرامی بازش کنین و رونویسی کنین .

اخطار : درصورتی که معلم مشکوک شد که چی دستتونه فوری تاش می کنین و می ندازین توی دهنتون به عنوان آدمس حتی اگه معلم بگه بندازش میتونین قورتش بدین !

٢ . روش چشم سوم : دونفره است . وقتی می خواین کتاب باز کنین زیر میز و دبیر همش بهتون مشکوکه (از قبل با بغل دستی هماهنگ کنین ) یکیتون باید چشم سوم اون یکی باشه یعنی وقتی نفر اول کتاب باز می کنه شما به جای اون به دبیر زل می زنین که اگه دبیر بغل دستیتونو دید یا مشکوک شد فوری به بغل دستی آلارم بدین . آخرشم مطلبو از همون بگیرین .

خطر : از قبل باید روی لرزیدن دست و از جا پریدن بغل دستیتون کار کنین که دبیر اومد جلو جا نخوره .

٣ . روش تغییر مسیر : اگه میزای آخر می شینین از قبل با بچه های میز جلو هماهنگ کنین درصورتی که دبیر همش وایساد کنار نیمکتتون شما با ۴ تا سرفه بهشون علامت می دین و اونا با پرسیدن سوالای الکی و وقت گیر از دبیر مسیر حرکت دبیر رو تغییر می دن و شما می تونین دور از چشم دبیر تقلب های دیگه رو انجام بدین .

خطر :صبر نکنین همین که دبیر روشو کرد به سمت جلوییها تقلب کنی.

۴ . روش zoom : مثل روش بالاست . شما می خواین یه چیزی از برگه بغل دستی بنویسین باهاش هماهنگ می کنین که از دبیر یه سوال بپرسه و بهش زل بزنه در آن واحد که داره از دبیر سوال می پرسه برگه اش رو کج می کنه تا شما بتونین از روش بنویسین .

خطر : اگه یه لحظه چشم دبیر حرکت کرد به اطراف بغل دستیتون باید به شما علامت بده تا به برگه اش نگاه نکنین مثلا به کفشتون آروم لگد بزنه یا برگه اش رو بخوابونه .

5 .روش خط کش : پشت خط کشی که امکان پاک کردن نوشته های مدادی رو داره تقلب بنویسین . یا با اون شماره سوالی رو که نمی دونین بنویسین بدینش به هرکی که بلده تا جوابشو بنویسه بده بهتون .

خطر : خطرش نسبت به بقیه یه خورده بیشتره ولی خب راحت می شه تا 3 یا 4 مفت باهاش تقلب کرد . همین که دبیر از صندلی پاشد باید با دست چیزای رو خط کشو پاک کنین آروم یا قایمش کنین . و هیچ وقت اون طرف خط کشو که روش نوشتین رو در معرض دید روی میز نذارین .

روش چک کردنی:در این روش باید با جلوییتون هماهنگ کنید بعد اگه تو سوالی مونده بودید بهش علامت بدید اونم باید برگشو طوری ببره بالا که انگار داره چک میکنه و شما از روش می بینید!

من خودم دیروز سر امتحان هدیه ها با روش چک کردنی 2 3 نمره تقلب زدم بنظرم بهترین روشه ولی همه شون به یه اندازه خوبن از هر کدوم دلتون خواست استفاده کنید!